Yhteystiedot

Restamax Oyj

Postiosoite:
Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE

Käyntiosoite:
Verkatehtaankatu 2
33100 Tampere

Y-tunnus: 1952494-7

Aku Vikström

Toimitusjohtaja
Johtoryhmän puheenjohtaja

Johdon assistentti Katri Väätäinen

+358 44 011 1989

aku.vikstrom@restamax.fi

Jarno Suominen

Talousjohtaja

+358 10 423 3283

jarno.suominen@restamax.fi

Timo Laine

Hallituksen puheenjohtaja

+358 10 423 3280

timo.laine@restamax.fi

Juha Helminen

Kansainvälisten liiketoimintojen johtaja

+358 40 535 5560

juha.helminen@restamax.fi

Joonas Mäkilä

Kaupallinen johtaja

+358 46 920 9477

joonas.makila@royalravintolat.com

Perttu Pesonen

Kehitysjohtaja

+358 10 423 3287

perttu.pesonen@restamax.fi

Anne Kokkonen

Henkilöstöjohtaja

+358 50 547 3849

anne.kokkonen@royalravintolat.com

Tero Kaikkonen

Liiketoimintajohtaja, Fast Casual

+358 40 083 9191

tero.kaikkonen@restamax.fi

Benjamin Gripenberg

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu

+358 50 575 5522

benjamin.gripenberg@royalravintolat.com

Tanja Virtanen

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi

+358 45 670 4292

tanja.virtanen@restamax.fi

Eemeli Nurminen

Liiketoimintajohtaja, Yökerhot ja viihde PK-seutu

+358 45 279 3480

eemeli.nurminen@royalravintolat.com

Paul Meli

Liiketoimintajohtaja, Yökerhot ja viihde muu Suomi

+358 10 423 3288

paul.meli@restamax.fi

Elina Yrjänheikki

Liiketoimintajohtaja, Tapahtumat

+358 40 548 1209

elina.yrjanheikki@royalravintolat.com